Endo Klinika

Specjalistyczna klinika stomatologiczno-endodontyczna w Łodzi. Z nami zadbasz o swoje zęby.

Dzięki naszej innowacyjności i wiedzy możemy zaoferować naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Nasze główne usługi to Stomatologia dla dorosłych, Stomatologia dziecięca, Endodoncja, Ortodoncja, Periodontologia. Oferujemy bezbolesne leczenie kanałowe pod mikroskopem, które uratuje zęba nawet w bardzo złym stanie. Stosujemy wyłącznie nowoczesne materiały i sprzęt stomatologiczny.

Schedule an appointment

OPENING HOURS

Monday – Friday 9:00 – 20:00
Saturday 9:00 – 15:00
Sunday closed

CALENDAR

You can schedule an appointment in a calendar.

SCHEDULE AN APPOINTMENT

  OPENING HOURS

  Monday – Friday 9:00 – 20:00
  Saturday 9:00 – 15:00
  Sunday closed

  SCHEDULE AN APPOINTMENT

   ENDO KLINIKA

   Nasze główne usługi

   Stosujemy wyłącznie nowoczesne materiały i sprzęt stomatologiczny. Dzięki naszej innowacyjności i wiedzy możemy zaoferować naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie, w tym leczenie kanałowe pod mikroskopem.
   leczenie kanałowe łódź

   Leczenie kanałowe

   Leczenie endodontyczne niezbędne, gdy próchnica dostała się do miazgi zęba i doszło do zapalenia. Eliminujemy bakterie i zainfekowane tkanki zęba z kanału korzeniowego.

   stomatologia dla dorosłych łódź

   Stomatologia dla dorosłych

   Z nami zadbasz o swoje zęby. Stomatologia zachowawcza to leczenie, którego najczęściej potrzebują Nasi Pacjenci. Polega ono na oczyszczeniu zęba z próchnicy i jego odbudowy za pomocą materiału światłoutwardzalnego.

   stomatologia dziecięca łódź

   Stomatologia dziecięca

   Zapoznajemy się z dzieckiem pokazujemy gabinet i jego wyposażenie, przedstawiamy symulacje mycia i modele edukacyjne zębów. Potem lakierujemy, lakujemy, leczymy mleczaki, bądź ząbki stałe. Każdy zabieg jest nagradzany.

   Stomatolog,
   wykładowca

   Wykładowca w Zakładzie Endodoncji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją, członek Polskiego Towarzystwa Stomatologii.
   Contact

   NEED HELP?
   CONTACT US!

    BEST PROFESSIONALS

    ENGLISH SPEAKING DENTIST IN LODZ